Reklaamtrükk nõudele

Pakume ettevõtetele võimalust tellida oma firma sümboolikaga nõusid, olgu nendeks siis logoga tassid või hoopis restorani sümboolikaga lauanõud. Reklaamtrükki teostame nii keraamikale, portselanile kui klaasile, kolmel erineval moel:

- siiditrükis

- siirdetrükis

- käsitsi maalituna

Siiditrükk on trükkimise meetod, kus värv kantakse trükitavale materjalile läbi peenikese võrgu ehk siidi, mis on pingutatud raamile.Trüki eeltööna teeme kujutisest kõigepealt värvilahutuse ning seejärel trükikiled. Iga trükitava värvi kohta valmistame eraldi matriitsi ehk siidiraami.

Siirdetrükk on trükkimise meetod, kus värv trükitakse vastavale paberile, mis annab võimaluse paigutada teksti, logo ning erinevaid kujutisi kruusi sangale, siseservale, põhja alla ja paljudele erikujulistele nõudele.

Käsitsi maalimise puhul tehakse kõigepealt tellija foto järgi kavand. Seejärel valmistatakse ette trükikile kavand kontuuri ja tekstiga (logoga). Kui kavand on tellijaga kooskõlastatud, maalitakse vastav toode käsitsi ning kooskõlastatakse lõplik tulemus.

Kasutame oma tehnoloogias vastavaid värve, mis põlevad kõrgkuumusel keraamika glasuuri sisse ja annavad neile mikrolaineahju ja nõudepesumasina kindluse.

 

Osalist valikut meie tehtud toodete näidistest saab näha siin.

Loe lisa reklaamtrüki teenusest meie infovoldikust (pdf versioonis).