Kauba transport

Kui tellija on esitanud tellimuse ja ettemaksuna tasunud meie poolt saadetud arve, siis tellitud tooted saadame teele tööpäevadel 48 tunni jooksul. Kui tasu arve eest laekub nädalavahetusel või pühade ajal, saadetakse kaubad teele esimesel võimalusel kohe peale puhkepäevi.

Kui liitute esilehel meie uudiskirjaga, siis saadame teie e-postiaadressile sooduskupongi, mida saate ostukorvis kasutada -5% lisaallahindluseks.

Meilt ostetud kauba transport Eesti piires on tellijale TASUTA, kui tellimuse summa on sama või suurem kui 250€.

Kauba üleandmiseks või toimetamiseks tellijani on kolm erinevat viisi:

1) tellija tuleb ise kaubale järgi - Sooja 5, Saue linn, 76505 Harjumaa

2) SmartPost või Omniva pakiautomaadi kaudu - see teenus maksab 4.50€ tellimuse kohta (tellimused üle 250€ saadame TASUTA). Ei oma tähtsust, kas kaup mahub ühte väiksesse kasti või mitmesse suuremasse, hind sellest tellija jaoks ei muutu. Küll aga ei saa SmartPost pakiautomaadi kaudu saata suuremaid pakke kui 60 cm x 36 cm x 60 cm ja Omniva pakiautomaadi kaudu suuremaid pakke kui 41 cm x 38 cm x 64 cm.

Kui saadetav pakk on suurem kui pakiautomaati mahub, saadame selle automaatselt kulleriga!

3) kulleriga tellijale otse koju - see teenus maksab 9.90 tellimuse kohta (tellimused üle 250€ TASUTA). Ei oma tähtsust, kas kaup mahub ühte väiksesse kasti või mitmesse suuremasse. Hind sellest tellija jaoks ei muutu.

Tellimuse vormistamisel e-poes, märgi soovitud kauba üleandmise viis täpsustuste lahtrisse.

NB! Kui on tegemist eritransporti vajava kaubaga või kui tellimuses on näiteks eriti rasked üksikesemed kaaluga üle 25 kilo eseme kohta või erimõõdulised esemed, mistõttu neid ei saa saata pakiposti ega kulleriga, siis selliste kaupade transportimiseks teeme tellijale eraldi transpordi hinnapakkumise ja lepime eelnevalt kokku transpordi võimalustes. Üldjuhul on selliste toodete puhul ka märge eritranspordi vajaduse kohta vastava toote kirjelduses.